Круглий стіл щодо розвитку українсько-китайської науково-технологічної співпраці

Професор кафедри фізики і хімії твердого тіла Любомир Никируй у складі групи українських вчених взяв участь у роботі Круглого столу  щодо розвитку українсько-китайської науково-технологічної співпраці.
Китайську Народну Республіку представляла  урядова делегація м. Вейхай (провінція Шаньдун). Очолював китайську делегацію Ма Сюфу – заступник міністра Організаційного департаменту м. Вейхай. Присутніми були також міністри організаційного департаменту Зоно економічного та технологічного розвитку міста Вейхай. Зі сторони України були представники університетів та інститутів НАН України.
Любомир Никируй презентував доповідь на тему “Technology of Thermoelectric Materials: from Bulk to Nano. Experience of the Vasyl Stefanyk Precarpathian National University”.