Зустріч із старшокласниками

20 лютого відбулася профорієнтаційна тематична зустріч викладачів та студентів Фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника із старшокласниками Перегінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Рожнятівської районної ради.

Під час зустрічі було здійснено презентацію факультету, проведено пізнавальну лекцію з  цікавими демонстраціями «(не)Вчіть фізику у школі і ваше життя наповниться дивом»,  обговорювалося актуальні питання для майбутніх абітурієнтів. Школярі  були активними  під час  проведення експериментів, зацікавилися  і можливостями сучасних цифрових додатків для вивчення природничих дисциплін. Найбільшою радістю для вчителів фізики та учнів стало налаштування телескопа, адже вони тепер матимуть змогу проводити справжні астрономічні спостереження.