Моє місто. Мій університет. Мій факультет.

Моє рідне місто, в яке закохуєшся з першого знайомства – мальовниче, затишне, перспективне, молоде!

Мій рідний Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, моя ALMA MATER, що стала моєю долею! Європейський за змістом, національний за духом, носій патріотичних звершень, найвеличніший в регіоні, сконцентрував всі інтелектуальні та культурні традиції мого краю!

Мій рідний фізико-технічний факультет, моя домівка на всі роки навчання, місце здійснення мрій! Тут я навчалася, тут я відпочивала, тут знайшла свою долю у професії та в житті! Тут в унісон б’ються серця сотень захоплених своєю справою людей, що роблять світ кращим.
І якщо ти молодий, активний, маєш мету у житті – тоді тобі до нас! Якщо ти любиш науку, цікавишся новітніми технологіями, хочеш бути а авангарді прогресу – ти знайдеш себе з нами. Долучайся до нашої команди мрійників!