Поговоримо про ЗНО

В рамках циклу вебінарів «Поговоримо про ЗНО», організаторами яких є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Громадська організація «Майстерня освітніх інновацій ЛІКО», 13 травня відбувся вебінар «Особливості побудови тесту Зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Рекомендації щодо виконання сертифікаційної роботи з фізики», на якому Кремінська Лариса Сергіївна, методист відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти надзвичайно ґрунтовно та глибоко проаналізували стан і перспективи ЗНО з фізики про продуктивні способи роботи над задачами в форматі ЗНО та відповіли на ряд запитань, поставлених вчителями. До заходу долучилися учні, вчителі та викладачі, яких цікавить тематика ЗНО з фізики.

Хто не мав змоги долучитися до вебінару зможе переглянути запис події за покликанням за покликанням на youtube https://youtu.be/4uMLTWsaN7Q

Щиро вдячні модераторам та спікерам та сподіваємось, що наші зустрічі стануть традиційними!