16 січня лабораторію методики фізики та астрономії фізико-технічного факультету Прикарпатського університету відвідали найменші – вихованці Центру розвитку дітей та батьків «Розумники».
Колядуємо і експериментуємо!
![](https://ftf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/40/2020/01/Колядуємо-і-експериментуємо1.jpg)
16 січня лабораторію методики фізики та астрономії фізико-технічного факультету Прикарпатського університету відвідали найменші – вихованці Центру розвитку дітей та батьків «Розумники».