Сьогодні пішов у засвіти наш студент, колега, друг, розумний, щирий, веселий хлопець Станіслав Білейчук. Важка хвороба виявилася надзвичайно підступною і не залишила шансів на життя. Ми щиро співчуваємо матері Любові, яка доклала неймовірних зусиль для порятунку синочка. Сумуємо разом з нею. Немає слів, щоб висловити біль утрати. Спочивай з Богом, дорогий Станіславе. Ти назавжди у наших спогадах. Вічна пам’ять!»
Сумна новина. Сьогодні, після важкої хвороби помер 23-річний студент фізико-технічного факультету – Станіслав Білейчук.
![](https://ftf.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/40/2020/11/Білейчук-Станіслав-1-768x698-1.jpg)