На базі фізико-технічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 10 грудня відбулося методичне об`єднання вчителів природничих дисциплін Делятинської ОТГ.

В програму заходу були включені знайомство із роботою та здобутками факультету, екскурсія фізичними лабораторіями та семінар-тренінг «Хмарні технології у роботі вчителя природничих дисциплін». Не оминули уваги педагогів і обговорення  актуальних питань сучасної природничої освіти, зокрема, результати тестування PISA та можливості STEAM-технологій. Варто зауважити щире зацікавлення педагогів цифровими додатками, які можна використовувати для підвищення рівня методичної роботи, роботи із учнівською молоддю, збором та своєчасною обробкою інформації тощо.

Цікавий досвід, нові знання та позитивні емоції  отримали і учасники, і організатори семінару.

P. S. Щиро вдячні Центру інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem” за надані можливості.