Інформаційний буклет спеціальностей та освітніх програм факультету, pdf, pptx
Професійні можливості випускників
Фізика та астрономія: фундаментальні та прикладні дослідження у галузі фізики, природничих і технічних наук; математичне моделювання процесів у природничих, технічних і біомедичних системах; розробка апаратури та методик дослідження фізичних процесів і явищ; розробка апаратного забезпечення комп’ютерних систем та їх експлуатація; викладання фізики та споріднених дисциплін у навчальних закладах будь-якого рівня акредитації: від шкіл, ліцеїв, гімназій до університетів; робота на підприємствах, які виготовляють елементи та електронні пристрої автоматики, радіоелектроніки та систем зв’язку; робота в науково-дослідних інститутах, дослідно-конструкторських бюро і лабораторіях; організація і керівництво науковими дослідженнями, комерційне матеріалознавство.
Прикладна фізика та наноматеріали: проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, виробничих процесів, які пов’язані з розробкою та створенням елементів оптоелектроніки, оптоелектронних систем передачі та обробки інформації, лазерних технологій в мікро- та оптоелектроніці; експлуатація та обслуговування оптоелектронних систем та приладів у різних галузях господарства; викладання фізики та споріднених дисциплін у навчальних закладах будь-якого рівня акредитації: від шкіл, ліцеїв, гімназій до університетів; робота на підприємствах, які виготовляють елементи та електронні пристрої автоматики, радіоелектроніки та систем зв’язку; робота зі складними вимірювальними комплексами, що використовують ПЕОМ; менеджмент і маркетинг технологій, приладів, ідей, ноу-хау та винаходів; виконання обов’язків у фірмах та рекламних агентствах по реалізації нових зразків приладів, матеріалів та технологій.
Комп’ютерна інженерія: створення, використання, обслуговування комп’ютерних систем та мереж на базі мікропроцесорів, персональних комп’ютерів, баз даних, проектування програмного забезпечення мовами високого рівня; створення, супровід та експлуатація системних та проблемно-орієнтованих програмних засобів, баз даних комп’ютерних систем та мереж; створення, використання, обслуговування спеціалізованих комп’ютерних засобів, зокрема, проектування та виготовлення вбудованих комп’ютерних систем побутової техніки, приладобудування, засобів комп’ютерного зв’язку, систем обробки сигналів то зображень, високопродуктивних комп’ютерних систем.
Електроніка: створення нових та вдосконалення існуючих технологій та приладів електронної техніки на основі використання сучасних схемотехнічних рішень. Професіонали в галузі електроніки та телекомунікацій, автомобільної електроніка. Наукові співробітники (електроніка, телекомунікації). Інженери в галузі електроніки та телекомунікацій
Середня освіта (фізика): викладання фізики та споріднених дисциплін у навчальних закладах будь-якого рівня акредитації: від шкіл, ліцеїв, гімназій до університетів.
На сьогоднішній день фізико-технічний факультет повністю забезпечений сучасною комп’ютерною технікою, передовими навчальними та науковими лабораторіями, зручними новітніми аудиторними приміщеннями. Бази виробничої практики забезпечують фахові освітні програми та можливості працевлаштування випускників.