До вступу потрібно готуватися ще з осені. Пропонуємо стати нашими студентами?

На фізико-технічному факультеті студентам надається можливість здобуття вищої освіти європейського рівня. Випускники факультету можуть працювати в освітніх, наукових і науково-виробничих закладах України, а також у провідних ІТ компаніях. Також випускники мають можливість продовжувати навчання в магістратурі та аспірантурі як у нас так і в закордонних університетах.

Детальніше про наші спеціальності та освітні програми можна дізнатися з інформаційних матеріалів:

Комп’ютерна фізика (спеціальність фізика та астрономія, освітній рівень бакалавр), pdf

Комп’ютерна інженерія (спеціальність комп’ютерна інженерія, освітній рівень бакалавр, магістр), pdf

Медична фізика (спеціальність прикладна фізика та наноматеріали, освітній рівень бакалавр), pdf

Матеріали і системи відновлювальної енергетики (спеціальність прикладна фізика та наноматеріали, освітній рівень бакалавр), pdf

Комп’ютерне проектування інтегральних схем (спеціальність електроніка, освітній рівень бакалавр), pdf.

Будемо раді бачити вас серед наших студентів.