Профорієнтаційна зустріч із учнями Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка

08 березня 2023 року науково-педагогічні працівники Фізико-технічного факультету, в рамках проєкту ”Університет для учнів” який традиційно організовує Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, провели виїзну профорієнтаційну зустріч в Ланчинський ліцей імені Юрія Шкрумеляка. В заході взяли участь учні 9-11 класів та вчителі ліцею.

На початку зустрічі відповідальний за профорієнтаційну роботу ФТФ, доцент Грига Володимир Михайлович, ознайомив учнів та вчителів ліцею з інформацією про Університет, його всеукраїнськими і міжнародними рейтингами, детально представив структуру основних підрозділів Університету, освітні програми та спеціальності за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на освітньому рівні бакалавр, розповів про унікальні стипендіальні можливості студентів та можливості навчання за програмами подвійних дипломів. Учасникам заходу також було представлено проєкт Вступу до закладів вищої освіти (ЗВО) у 2023 році та деталізовано умови проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) щодо обов’язкових предметів і блоків предметів на вибір, типів завдань у блоках і часу проходження НМТ.

Завідувач кафедри фізики і методи викладання, доцент Ліщинський Ігор Мирославович, представив учасникам заходу інформацію про освітні програми Фізико-технічного факультету, розказав про особливості вступу та навчання на факультеті, можливості працевлаштування після завершення навчання.

Доцент кафедри фізики і методики викладання, Галина Володимирівна Войтків, зосередила свою увагу на ОП Середня освіта (фізика та математика), особливостях вступної кампанії  у 2023 році та розповіла про  структуру та часові рамки НМТ.

Зустріч пройшла в надзвичайно теплій та дружній атмосфері, учні дізналися багато цікавого про Університет та освітньо-професійні програми Фізико-технічного факультету. За сприяння у реалізації проекту ”Університет для учнів”  та активну співпрацію із фізико-технічним факультетом було вручено Подяку вчителю фізики Галіву Миколі Остаповичу.

Щиро вдячні керівнику відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної територіальної громади Білоус Ользі Василівні, директору ліцею Дикан Тетяні Михайлівні за сприяння у організації профорієнтаційної роботи серед випускників ліцею та вчителям фізики і математики за організацію зустрічі.