Команда “ADVIK” Фізико-технічного факультету взяла участь у ІІ турі Конкурсу стартапів

Вітаємо команду “ADVIK” Фізико-технічного факультету у складі здобувачів вищої освіти: Протас Анни-Марії, Косюк Валентини, Дмитрика Валерія, Кожухара Арсена та Наворотняка Василя, за успішну участь у ІІ турі шостого Конкурсу стартапів, який традиційно організовує Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і ТзОВ “Науковий парк”. Команда представляє на Конкурсі власний стартап ”University App”. Учасники команди успішно пройшли серію онлайн тренінгів, із розвитку креативності, створення стартапів, генерування ідей, маркетингу та створення проектів, на базі онлайн-платформи акселерації стартапів та отримали сертифікати. В процесі роботи над стартапом команда працювала із менторами, які допомагали в реалізації основних етапів представлення готового продукту. Бажаємо успіхів команді “ADVIK” у фіналі Конкурсу стартапів, який відбудеться 12 травня 2023 року.