Презентація проєкту Еразмус+ ЄС Модуля Жана Моне “Радіаційна безпека: європейсько-український підхід”

13 листопада 2023 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника пройшла презентація проєкту Еразмус+ ЄС Модуля Жана Моне “Радіаційна безпека: європейсько-український підхід” (RadiatIon Safety: European – Ukrainian APproach, 101127143-RISE-UP-ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH) для студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківського національного медичного університету. Перший проректор Прикарпатського національного університету Валентина Якубів відкрила захід, висвітливши переваги участі у програмі Еразмус+ для студентів. Керівник проєкту, завідувач кафедрою матеріалознавства та новітніх технологій, Володимир Коцюбинський розкрив основні цілі та практичні аспекти реалізації проєкту та його зв’язок з метою програми Еразмус+, наголошуючи на стратегічному значенні проекту для українських студентів у поглибленні знань про радіаційну безпеку. Захід об’єднав студентську громаду і викликав зацікавленість у співпраці для успішної імплементації проєкту у навчальний процес.