10.02.2017р. у Отинійській школі відбувся «Фестиваль фізичного експерименту»

Нагадаємо, що 10.02.2017р. у Отинійській школі відбувся «Фестиваль фізичного експерименту». Мета проведення заходу – відновлення зацікавленості шкільної молоді до вивчення точних та природничих наук, ознайомлення учнів шкіл та інших закладів освіти із досягненнями, завданнями та проблемами сучасної фізики, техніки та технологій, тому гостями школи були учні та вчителі шкіл Коломийського району, яким небайдужі природничі науки, які захоплюються фізикою та в майбутньому планують обрати професію пов’язану з природничими науками.
Усіх гостей привітала директор школи Матковська Ольга Петрівна.
Захід проведено спільно з фізико-технічним факультетом ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Лекцію «Фізика навколо нас» підготував учень 11-го класу Соботник Едуард. Наукову лекцію «Сучасна фізична картина світу» для учасників фестивалю провів доктор фізико-математичних наук, професор, декан фізико-технічного факультету Гасюк Іван Михайлович. Цікаві фізичні експерименти продемонстрували кандидат фізико-математичних наук Груб´як Андрій Богданович, та магістр фізики Гасюк Михайло Іванович. Діти з захопленням спостерігали за експериментами та брали активну участь у дискусіях на фізичну тематику. Проводили експерименти й учні Отнійської школи, які підготували їх спільно із вчителями фізики Малярчук Тетяною Іванівною та Прокопій Оксаною Михайлівною. На завершення методист МЦ управління освіти Коломийської райдержадміністрації Надурак Ганна Тимофіївна та Гасюк Іван Михайлович спільно з вчителями обговорили перспективи співпраці.