16.02.2017 відбулося дійство популяризації фізики серед учнів шкіл Косівського району

Фізико-технічний факультет ПНУ ім. В. Стефаника, професори і аспіранти кафедри Матеріалознавства і новітніх технологій, представили науково-популярні лекції та показові експерименти з фізики для учнів Косівського району. Зокрема, учнів привітали відомі земляки, уродженці Косівщини – доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент НАНУ Остафійчук Б.К., доктор фізико-математичних наук, професор Яремій І.П., доктор фізико-математичних наук, професор Будзуляк І.М.

Учні шкіл брали активну участь в обговореннях фізичних явищ та перспективу вивчення фізики для подальшого практичного застосування у майбутньому. А також мали змогу попробувати поекспериментувати в ефектних дослідах з фізики.