Зустріч з учнями Ворохтянського ліцею

1 листопада на Фізико-технічний факультет завітали 10 – класники Ворохтянського ліцею з учителями фізики виконувати лабораторні роботи. Для учнів організували проведення демонстраційного експерименту, екскурсію науковими та навчальними лабораторіями. Звичайно, ознайомили із спеціальностями, які є на факультеті, адже це наші майбутні абітурієнти.

Дякуємо вчителям фізики, особливо п. Іван Арсенич, за учнів та організацію поїздки!
Дякуємо викладацькому складу факультету – проф. кафедри Фізики і хімії твердого тіла – І. Горічку, проф. кафедри Матеріалознавства і новітніх технологій – Б. Рачію, доц. кафедри Електроніки та комп’ютерної інженерії – Б. Дзундзі та доц. кафедри Фізики і методики викладання -Г. Войтків за організацію навчань для учнів.