Благодійний турнір з волейболу серед працівників університету

Сьогодні у спортивному залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся благодійний турнір з волейболу серед працівників університету.

У змаганнях прийняли участь 5 команд : факультет фізичного виховання і спорту, кафедра фізичного виховання, фізико-технічний факультет, факультет математики та інформатики, Івано-Франківський коледж, а також поодинокі представники економічного та факультету іноземних мов, адміністративно-господарської частини.

Протягом всього ігрового дня зберігалася інтрига за найвищі нагороди, адже грали за коловою системою змагань. Тому у останній грі став відомий «срібний» та «бронзовий» факультети.

Лідер турніру – факультет фізичного виховання та спорту (11 очок).

Друге місце – факультет математики та інформатики (9 очок).

Бронза у команди фізико-технічного факультету (5 очок).

Учасників змагань привітали та нагородили організатори заходу – директор спортивного клубу «Наука» Степан Хопта, голова профкому працівників Василь Климончук та декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців.

Всі кошти, які зібрали учасники благодійного турніру перераховано на потреби ЗСУ.

Ми безмежно вдячні кожному, хто долучився до нас сьогодні. Вічна шана і подяка Героям – нашим захисникам!