До міжнародного Дня інтелектуальної власності, який відзначається 26 квітня, за ініціативи ГО «Івано-Франківська обласна організація товариства винахідників і раціоналізаторів України» та ГО «Івано-Франківська обласна організація спілки наукових й інженерних об’єднань України» проводилася науково-практична конференція «Інтелектуальна власність та Цілі сталого розвитку: Будуємо наше спільне майбутнє за допомогою інновацій  та творчості», у рамках якої відбулося нагородження кращих винахідників області за результатами рейтингового огляду «Науково-технічна творчість Прикарпаття».

Серед нагороджених наш колега –Грига Володимир Михайлович, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерної електроніки та інженерії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, який є автором 31 патенту України, в т. ч. 8 на винаходи з питань гібридних сенсорних мікросистем для біомедичних застосувань, автоматизації дослідження електрофізичних параметрів напівпровідникових приладових структур, схемотехніки та топології синхронних та асинхронних інтегральних елементів.