До уваги студентів та аспірантів фізико-технічного факультету!

Вам пропонується оцінити 35 конкурсних робіт учнів різних шкіл міста Івано-Франківськ. Всі роботи присвячені демонстрації певних фізичних явищ (на вибір учнів). Переможці отримають цінні призи від міського управління освіти.

Оцінювання завершується у вівторок, 18 квітня о 2400 год!!!

Увага! Цей сервіс доступний лише для студентів та аспірантів фізико-технічного факультету ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”.
До уваги студентів пропонується 35 конкурсних робіт учнів різних шкіл міста Івано-Франківськ. Всі роботи присвячені демонстрації певних фізичних явищ (на вибір учнів). Переможці отримають цінні призи від міського управління освіти.
Кожне питання даної анкети стосується однієї роботи. Кожен студент факультету може виставити бали від 0 до 10 за кожну із представлених до участі у конкурсі робіт. При оцінці прохання звертати увагу на: правильність пояснення фізичного явища, чітку послідовність викладення матеріалу, науковість, креативність, загальну якість поданої роботи.
Ні у питаннях даної анкети, ні у самих роботах не вказано школи, яку представляють автори відео. Роботи – шифрувалися. Однак, три із поданих робіт є дешифрованими, але загальним рішенням експертної групи вони прийняті для участі у конкурсі.
Таким чином, кожен студент фізико-технічного факультету може виставити свої бали. Потім ці всі бали усереднюються і буде окрема номінація за кращу роботу, оцінену студентами-фізиками. Крім того, ці бали додаються до балів, які виставлятимуть члени журі конкурсу.

Запрошуємо Вас до перегляду та оцінювання!
(з метою оцінювання робіт, які стосуються конкурсу “Цікава фізика” саме студентами-фізиками, пропонується внесення поля, яке б унеможливлювало дублювання оцінювання чи оцінку не фахівцями у галузі фізики: ім’я та група студента, який оцінює).

Анкета для оцінювання знаходиться за посиланням: https://goo.gl/forms/XOxAVqwtbiaXppZK2

Нижче наведено перелік робіт із посиланнями на кожне відео:

1. Деякі властивості води
  2. Три досліди з водою
  3. Бульбашка
  4. Ведмедик – акробат
  5. Відносність руху
  6. Вогнегасник
  7. Вогонь
  8. Гальваностегія
  9. Голограма
  10. Додавання сил
  11. Досліди (Енергія хімічних реакцій)
  12. Досліди (Обертання рамки в маг полі)
  13. Експерименти
  33. Цікава фізика
  34. цікава фізика-тиск
  35. Чарівна бутилка
  36. Чи завжди електрика виробляє тепло?