Завершився «Online фестиваль домашніх фізичних експериментів»

Підводячи підсумки «Onlineфестивалю домашніх фізичних експериментів», хочемо подякувати всім учасникам за прекрасні роботи та побажати продовжувати творити, досліджувати та експериментувати!!!

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ЕКСПЕРИМЕНТАТОРІВ:

І місце

«Котушка TESLA», Потапов Андріан (Делятинський ліцей, вчитель Цимбалюк Тетяна Петрівна)

«Експеримент зі свічкою», Кравець Анна (ліцей № 21, м. Івано-Франківськ, вчитель Демчишин Анатолій Михайлович)

ІІ місце

«Експеримент з кулькою», Гавдида Роман (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла,  вчитель Синишин Іванна Богданівна)

«Небезпечний експеримент»,  Софія Павлюк та Бойчук Анатолій (ліцею № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Вихор-Туман», Хабурський Денис та Бабій Марія (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Палаюча свічка», Аксьонова Юліана та Кочмарський Станіслав (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Танцююча монета», Гавдида Роман (Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла, вчитель Синишин Іванна Богданівна)

«Плаваюча мандаринка», Пирожук Марія (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

«Монетка», Нагорняк Евгенія та Кашевська Анастасія (ліцей № 25, м. Івано-Франківськ, вчитель Андріїв Тетяна Степанівна)

Електродвигун», Мартинюк Микола (Старолисецька ЗОШ)

ВІТАЄМО ТА РАДІЄМО РАЗОМ З ВАМИ!

Церемонія нагородження переможців відбуватиметься у режимі онлайн.

Всіх переможців чекають грамоти та підвіски-магнітики із символікою Фізико-технічного факультету. Приготували ми і подарунки для вчителів-сертифікати учасників фестивалю.

Учні 11-класники: Бабій Марія, Кочмарський Станіслав, Бойчук Анатолій та Кашевська Анастасія зможуть представити грамоти, надіславши їх на електронну адресу деканату фізико-технічного факультету ftf_dek@pnu.edu.ua, для зарахування заочного туру олімпіади з фізики для вступників 2020р.!