Навчання – процес неперервний.

І своєрідні «паузи» у ньому, перехідні етапи, пов’язані з вибором професії, пройти буде легше, простіше, без стресів і зайвих переживань, якщо є кваліфікована допомога від фахівців. Сьогодні Іван Гасюк та Мирослава Гасюк на запрошення дирекції відвідали старшокласників Більшівцівський ліцей. Зустріч виявилася змістовною і цікавою.

На початку обговорювали складне психологічне питання колективної та історичної травми у світлі пам’яті жертв голодомору в Україні та впливу тих жахливих подій на формування ментальних установок багатьох поколінь українців. Потім зачепили проблеми вибору професії після закінчення школи, питань, які хвилюють випускника найбільше. Ну і, звичайно, була фізика, були технології, була сучасна наука! А тоді ми усі дійшли згоди, що основне для сучасного юнака чи дівчини – вибрати професію, яка вабить, зачаровує і притягує. І не важливо, ким ти будеш, головне – бути готовому до майбутнього, вивчити іноземну мову, мати вагомі знання із фундаментальних предметів, сучасних технологій, програмування, розуміти, як влаштований Світ, бачити і розуміти себе у ньому. На завершення, домовилися про наступні зустрічі у Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника, лабораторіях Фізико-технічний факультет та запланували провести спільно із студентами фізико-технічного факультету вечір астрономічних спостережень із телескопом. Щиро сподіваюся, що спільна праця університету та ліцею матиме продуктивне і цікаве продовження.