Зустріч із учнями 10 класу Кутського ліцею

«Чому варто поступати на фізико-технічний факультет?» – це запитання було головним під час зустрічі, яка відбулася сьогодні (29 квітня 2022 року, 15 учасників) із учнями 10 класу Кутського ліцею. На занятті учні ознайомились із освітніми програмами факультету та професіями, які можна здобути навчаючись за ними. Магістрантка Лілія Катанова поділилась власним досвідом навчання та участі у різних проєктах під час свого навчання, цікавими моментами студентського життя. В 10-класників ще рік шкільного навчання попереду, але інформація для роздумів над подальшим навчанням та вибору професії у них вже є!
Вдячні адміністрації закладу та вчителю фізики Роману Ярославовичу за сприяння у організації зустрічі!