Зустріч студентів та викладачів факультету із колегами з University of Toledo (Toledo, OH, U.S.)

У середу 15 червня 2022 р. відбулася онлайн зустріч студентів та викладачів фізико-технічного факультету із нашими колегами з University of Toledo (Toledo, OH, U.S.) щодо перспектив розвитку спеціальності “Медична фізика”.
Доповідала – доктор Diana Shvydka, яка є координуючим директором тако ж програми “Медична фізика” у Толедо.
Студенти нашого факультету отримали відповіді на питання престижності цієї спеціальності, працевлаштування, зацікавленості роботодавців у кваліфікованих фахівцях.
Як підсумок цієї зустрічі: Спеціальність “Медична фізика”, яка нещодавно відкрилася на нашому факультеті є однією із найбільш оплачуваних та престижних у США та світі!