Ювілей професора Івана Антоновича Климишина

17 січня 2023 року святкує свій 90-літній ювілей професор кафедри фізики та методики викладання, доктор фізико-математичних наук Іван Антонович Климишин. З цієї нагоди відбулася урочиста академія  у змішаному онлайн та оффлайн форматі. З привітаннями ювіляру виступили ректор Прикарпатського національного університету Ігор Євгенович Цепенда, представники астрономічного товариства України, науковці, викладачі університету, колеги,  учні, послідовники, а також директор астрономічної обсерваторії Одеського національного університету ім. І. Мечникова Сергій Михайлович Андрієвський. У своїх привітаннях виступаючі високо оцінили значний внесок Івана Антоновича в розвиток університету, вітчизняної науки та освіти.