Розпочала свою роботу дев’ятнадцята Міжнародна Фреїківська конференція з фізики і технології тонких плівок і наносистем

9 жовтня відбулася спеціальна секція “Вечір пам’яті професора Дмитра Фреїка, засновника конференції”.

10 жовтня відбулося відкриття конференції, на якому виступив ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, голова оргкомітету, д. ф.-м.н, професор кафедри матеріалознавства та новітніх технологій, проф. Володимира Бойчук, голова наукового комітету конференції, д. ф.-м.н., завідувач кафедри фізики і хімії твердого тіла, проф. Любомир Никируй.

З запрошеними доповідями виступили професор Зіновій Дашевський (Університет Бен-Гуріона в Негеві, Беер-Шева, Ізраїль) та професор Сандра Гардоніо, (Університет Нової Гориці, Нова Гориця, Словенія).

Також були представлені секційні та стендові доповіді.